0
Bišu iela 3, Spilve, Babītes pagasts, Latvija, LV-2101
Visiem pirkumiem virs 150 EUR piegāde Rīgā – bezmaksas

Preces

Drukas versija

Ugunsdrošības un apsardzes signalizācija

Uzņēmums AP-HELP piedāvā visus ugunsdzēsības signalizāciju uzstādīšanas un apkopes veidus. Mēs uzstādām ugunsdzēsības signalizācijas jebkādu veidu objektos. Sākot no ražošanas uzņēmumiem, kur jaudīgu elektroierīču, darbgaldu un agregātu dēļ ir augsts ugunsgrēka rašanās risks, līdz dzīvojamajam sektoram. Jo statistikas dati liecina, ka 80% ugunsgrēku notiek nevis ražotnēs, bet dzīvojamajā sektorā un birojos.

Ugunsdrošības signalizācija ļauj ne tikai efektīvi paziņot par briesmām cilvēkiem, kas atrodas telpās, bet arī novērst ugunsgrēka izplatību vai likvidēt to agrākajā stadijā.

Sistēmas uzstādīšana ir nopietns darbs, kas prasa augstu speciālistu kvalifikāciju. Pareizi izpildīta sistēmas montāža nodrošina tās drošu nepārtrauktu darbību un ilgu bezavārijas ekspluatācijas laiku. Taču nedrīkst aizmirst, ka nodrošināt visas nepieciešamās LR prasības un standartus var tikai profesionāļi. Mūsu speciālisti sagatavos arī nepieciešamo dokumentāciju, darbus beidzot, ieskaitot arī dokumentus objekta nodošanai ekspluatācijā.

Ugunsdrošības sistēmām, ko piegādā mūsu uzņēmums, ir ļoti augsta kvalitāte, tās ir ērtas vadībā. Pieslēdzot apsardzes sistēmu vai ugunsdrošības signalizāciju uzņēmuma AP Jūsu Apsardze pultij, Jums tiks nodrošināta arī ātra speciāli aprīkotas profesionāļu brigādes ierašanās. Speciālisti ātri un efektīvi atrisinās radušās problēmas.