0
Bišu iela 3, Spilve, Babītes pagasts, Latvija, LV-2101
Visiem pirkumiem virs 150 EUR piegāde Rīgā – bezmaksas

Preces

Drukas versija

Par mums

Ugunsdrošība – mūsu jājamzirdziņš!

Droša aizsardzība pret ugunsgrēku ir vērtība, kas nav jāskaidro. Mēs, kā vadošais specializētais ugunsdrošības uzņēmums Latvijā rūpējamies par Jūsu īpašuma un cilvēku dzīvību saglabāšanu.

AP-HELP piedāvā Jūsu uzņēmumam pilnu ugunsdrošības kompleksu: ugunsdrošības sistēmas audits, projektēšana, montāža un tehniskā apkope; būvniecības konstrukciju apstrāde ar aizsarglīdzekli pret uguni; ugunsdzēsības aparātu remonts un tehniskā apkope; signalizācijas; videonovērošana; drošības sistēmas; ugunsdrošības aprīkojuma piegāde; ugunsdrošības signalizācijas nodrošināšana un kontrole.

Mēs strādājam tikai ar labāko Eiropas ugunsdrošības aprīkojumu, stingri ievērojot termiņus, Latvijas likumdošanas noteikumus un prasības.

Mūsu ilgā darba pieredze ļāvusi sapulcēt pirmklasīgus ugunsdrošības speciālistus. Mūsu darbiniekiem ir visi nepieciešamie diplomi un sertifikāti, lai nodrošinātu augstākos kvalitātes standartus. Viņi vienmēr ir gatavi veikt darbu augstākajā līmenī. Mēs esam gatavi kā jaunas, tā jau esošās ugunsdrošības sistēmas integrēšanai ar citām Jūsu ēkas inženieru sistēmām, kvalificētas palīdzības un konsultāciju nodrošināšanai par visiem jautājumiem darbu veikšanas laikā, kā arī pēc to noslēguma, ugunsgrēka izmēģinājumu realizēšanai un ugunsdrošības signalizācijas darbības nodrošināšanai.

Mūsu klientu vidū ir Krievijas vēstniecība Latvijā, Maritim Hotel, Albert Hotel, Latio Namsaimnieks, Tiesu namu aģentūra un daudzi citi uzņēmumi.

Individuāla pieeja un uzmanība katrai detaļai ir tas, ar ko atšķiras mūsu uzņēmums. Mūsu darbs ar jebkuru klientu vienmēr sākas ar detalizētu konsultāciju par objekta ugunsdrošību un aizsardzību.

Aicinām Jūs apmeklēt arī mūsu interneta veikalu www.ap-help.lv, kurā Jūs varēsiet izvēlēties visu nepieciešamo ugunsdrošības nodrošināšanai – ugunsdzēsības aparāti, signalizācijas, videonovērošanas sistēmas un daudz kas cits. Darbs ar lieliem aprīkojuma piegādātājiem ļauj mums vienmēr piedāvāt patīkami zemas cenas.

Izvēloties AP-HELP, jūs izvēlaties profesionāļus!