0
Bišu iela 3, Spilve, Babītes pagasts, Latvija, LV-2101
Visiem pirkumiem virs 150 EUR piegāde Rīgā – bezmaksas

Preces

Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana: īpatnības, nianses

21.04.2017

Kad runa iet par tik delikātu un svarīgu tēmu, ka Jūsu drošība, esiet gudri un dodiet priekšroku pārbaudītām un drošām kompānijām. Tādām, kā Ap-Help. Uzņēmēji, dzīvokļu un privātmāju īpašnieki bieži pasūta tādu pakalpojumu, kā videonovērošanas sistēmu uzstādīšana. Pie firmas kvalificētajiem speciālistiem Jūs varat griezties arī tad, ja nepieciešama ugunsdrošības signalizācija vai citas drošības sistēmas – birojiem, dzīvojamajām mājām, kotedžām, rūpnieciskajām ražotnēm, noliktavu kompleksiem.

Kāpēc jāuzstāda videonovērošanas sistēmas?

Profesionāla videonovērošanas sistēmu uzstādīšana – tā ir ne tikai sava biznesa interešu aizsardzība. Uzstādītās kameras veicinās efektīvāku personāla darbu, kura darbības Jūs varēsiet novērot caur datora monitoru.

Citas videonovērošanas sistēmu priekšrocības:

  • Efektīva kontrole un kompānijas darbības monitorings, raugoties no malas.
  • Visu cilvēku, kuri atrodas ēkā, drošība un aizsardzība: videonovērošanas sistēmas un ugunsdrošības signalizācija, kā arī piekļuves kontroles sistēmas var darboties kopā.
  • Videonovērošanas sistēmas palīdz identificēt un aizturēt personas, kuras veic prettiesiskas darbības.

Mūsdienīgu un efektīvu drošības sistēmu profesionālās uzstādīšanas priekšrocības

Kompānija Ap-Help – pieredzējušu profesionāļu komanda, kuri „teicami” veic ugunsdrošības signalizācijas un videonovērošanas sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu.

Rūpīga un pamatīga projekta izstrāde – tā ir specifiska darbība, kuras rezultāts ir precīzi izveidota un stabili funkcionējoša sistēma. Videonovērošanas sistēmu uzstādīšana un ugunsdrošības signalizācija – tām ir šādas īpatnības:

  • Ir daudz tehnisko detaļu komunikāciju sistēmās un to komponentos, tāpēc kvalitatīva uzstādīšana nozīmē, ka speciālistam jābūt padziļinātām zināšanām dotajā jomā.
  • Projektētajai sistēmai ir jābūt ne tikai mūsdienīgai un funkcionālai, bet arī atbilstošai klienta prasībām.
  • Videonovērošanas sistēmu kameras ir jāizvieto vajadzīgajās vietās, bet ierīču objektīvi – jākonfigurē atbilstoši apsargājamā objekta parametriem.
  • Kabeļu izvietošana jāveic tādā veidā, lai tie būtu aizsargāti no ārējās iedarbības.

Ierīcēm, kuras tiek izmantotas, lai izstrādātu videonovērošanas sistēmas, jābūt uzticamām apvienojumā ar saglabāto ierakstu augsto attēla kvalitāti un drošību. Mēs esam gatavi izprojektēt Jums efektīvu un funkcionālu drošības sistēmu, kā arī atrisināt citus jautājumus, kuri saistīti ar ēku aizsardzību pret dažādiem draudiem.